תפריט נגישות
x
הצימרים שלי

אודות חברת צימר

 
 
 
 
 הבהרה: בשימוש במונח החברה או חברת "צימר" הכוונה לחברת צימר תיירות בע"מ.
בשימוש במונח אתר  או פורטל "צימר" הכוונה לאתר zimmer.co.il ושאר  האתרים המופעלים בידי חברת "צימר".
 
אתר "צימר עלה לאוויר בקיץ 1997. הוא אתר הצימרים הוותיק בישראל, ומהראשונים בתחום התיירות במדיה האינטרנטית בישראל. האתר פעל בתחילה על בסיס מרכז הזמנות טלפוני לצימרים בגליל, שפעל החל מתחילת שנות השמונים של המאה הקודמת.
 

ל"צימר" הכרה במנועי החיפוש הבא לידי ביטוי בהופעה במקום ראשון בתוצאות האורגניות למילות החיפוש העיקריות והחשובות ובמקומות ראשונים בשאר מילות חיפוש המבטאות את התיירות הכפרית. זהו האתר המרכזי לחופשה בישראל, המספק מספק אינפורמציה  מיטבית אודות למעלה מאלף צימרים ובתי מלון וכמה מאות אטרקציות ואתרי בילוי ונופש בכל רחבי הארץ הכולל שפע של תמונות, מפות, מחירים, מבצעים, קופונים ועוד.
 
 
 
 
אתר "צימר" הוא האתר הנצפה ביותר - למעלה מ- 4 מיליון גולשים מחפשים חופשה ו/או אטרקציה באתר "צימר" בכל שנה, למעלה מ- 25 מיליון דפים נצפים בכל שנה!
היום זה כבר לא סוד!! בדייט הראשון שואלים היכן אתה נמצא בגוגל! חפשו את מילות המפתח העיקריות לשוק הפוטנציאלי לתיירות הכפרית (צימר , צימרים או Israel BB בחו"ל) ותמצאו את "צימר" בראש התוצאות. בנוסף לתוצאות האורגניות בגוגל, החברה משקיעה תקציבים רבים בפרסום במנועי חיפוש ופורטלי גדולים כמו: גוגל, וואלה, נענע, נטאקס...ועוד.
 

 
 
פורטל "צימר" הינו היחיד המפורסם ומשווק בחו"ל לתיירות הכפרית בישראל במגוון שפות דבר המוצא את ביטויו בעליה ניכרת של הזמנות לצימרים מחו"ל. בהקשר זה נציין כי משלחת של חברת צימר משתתפת בירידי התיירות הגדולים בעולם (לונדון וברלין) במסגרת הביתן הישראלי ומשווקת את התיירות הכפרית במדיה האינטרנטית ובאמצעות חוברות בשפה האנגלית Zimmer Guide.
 
גלריה