צימר אירוח כפרי ניר דוד

אודות
על קצה המזלג

מספר יחידות: 41
סוגי יחידות: בית עץ זוגי/משפחתי, משפחתיים
מתאים למי שמחפשים: בקיבוצים


 

מתקנים ושירותים בצימר ניר דוד


 

דירוגים ומבצעים

המבצעים לא תקפים בחגים ובחופשות

 

  • תיירן מומלץ באתר "מפה"
  • מומלץ באתר Tripadvisor
חדרים
בקתות תבור
סוג החדר: בית עץ זוגי/משפחתי
מס’ יחידות : 4

זוג החל מ : 720 ₪ 
✔ בקתת עץ
✔ ג`קוזי זוגי
✔ TV
✔ מזגן
בקתות הסטודיו מתאימות לארבע נפשות וכוללות: *גלריה ללינת הילדים ועל כן מתאימות לילדים מעל גיל 6 בלבד. *חלל פתוח הכולל - שתי מיטות מחוברות, ג`קוזי, טלוויזיה עם חבילת yes, מזגן שולחן אוכל ו-4 כיסאות, מטבחון, מקלחת ושירותים.
בקתות גלבוע
סוג החדר: בית עץ זוגי/משפחתי
מס’ יחידות : 15

זוג החל מ : 720 ₪ 
✔ ג`קוזי זוגי
✔ TV
✔ מזגן
✔ מזגן
הסוויטות מתאימות לזוגות פלוס שני ילדים וכוללות: *בסלון -ג`קוזי גדול עם חלון מצויר באיורים מקוריים וצבעוניים *פינת ישיבה עם ספות הנפתחות לשתי מיטות יחיד, טלוויזיה LCD עם חבילת YES, מיזוג אויר, מטבחון, עם ערכת שתיה חמה. *חדר השינה - מיטה זוגית וטלוויזיה. *מקלחת ושירותים, קצף אמבט, ג`ל רחצה. *מרפסת פרטית
בקתות גלעד
סוג החדר: משפחתיים
מס’ יחידות : 22

זוג החל מ : 720 ₪ 
✔ בקתת עץ
✔ ג`קוזי זוגי
✔ TV
✔ מזגן
הבקתות המשפחתיות מתאימות לעד 6 נפשות. כולן מאובזרות, ממוזגות ובעלות מרפסת מקורה.בכל בקתה - *סלון: ספה נפתחת, שולחן עץ מלא וטלוויזיה עם חבילת yes. מטבחון: שולחן אוכל מעץ מלא ושני ספסלים, מקרר מיני, מיקרוגל, קומקום חשמלי, ערכת קפה, כלים אישיים, *חדר השינה: שתי מיטות מחוברות, ג`קוזי, בקבוקי קצף אמבט. *גלריה לילדים.
צימר אירוח כפרי ניר דוד: נהלים ומדיניות המקום
שעת כניסה: 15:00
שעת עזיבה: 11:00
שעת עזיבה בשבת: 18.00
נגישות: חדר מותאם לנכים לא
מקבלים חיות מחמד: לא
כשרות: כשר
ארוחת בוקר: כפרית עשירה
אמצעי תשלום: מזומן  

נהלים ומדיניות המקום: על מנת שנוכל להעניק חווית אירוח נעימה לכלל אורחינו אנו מקפידים על הכללים הבאים :

1. שעת קבלת הבקתות 15:00
2. שעת עזיבה – ימים א' – ה' עד 11:00, יום שישי וערבי חג עד 10:00 שבת עד 18:00

3. אמצעי תשלום – מזומן או אשראי בלבד (עד שלושה תשלומים ללא ריבית)

4. תינוק הוא מי שגילו פחות משנתיים, מעל גיל זה חובת תשלום לכולם

5. בסופי שבוע חגים וחופשים מינימום 2 לילות, אלא אם כן נקבע אחרת

6. סביר שאחדים מאורחינו אינם אוהבים חיות מחמד מכל סוג וגודל לכן השאירו אותן בבית

7. העישון בבקתות אסור

8. סידרנו עבורכם פינות מנגל מיוחדות , עשיית מנגל אפשרית אך ורק בפינות אלה

9. אין לבשל, למנגל ולטגן בתוך הבקתות

10. אין מציל בנחל ועל כן הרחצה בו אסורה, הרחצה אפשרית בבריכת השחייה שלנו ובגן השלושה ללא תוספת תשלום בשעות הפתיחה של מקומות אלה

11. מגבות מחכות לכם בבריכת השחיה, אין להוציא מגבות מהבקתות, לגן השלושה יש להיעזר במגבות מהבית.

12. על מנת לאפשר מנוחה ובילוי לכלל אורחינו נהוגות אצלנו שעות שקט:
אין להשמיע מוזיקה או להרעיש מחוץ לבקתות בין השעות 23:00 ל 07:00 .

13. ממערב וממזרח לאתר האירוח שלנו שוכנים בתי החברים. כל הרכוש שבתוכם או בסביבתם, בחצרות ובמדשאות כולל עצי הפרי הינו רכוש פרטי ואסור בשימוש אורחי הבקתות.

14. הדייג מותר אך ורק באזור הנחל שמול הבקתות, על מנת למנוע אי נעימויות, אנא בקש הסבר מדוייק במשרד הקבלה.

15. האירוח הכפרי וכל שירותיו הנלווים מיועדים לאורחי האירוח בלבד, אין להזמין אורחים, לא לאתר האירוח עצמו ולא לכל השירותים שהוא מעניק לאורחיו בין אם בחינם ובין אם באמצעות הטבה כזאת או אחרת.

16. אירוח כפרי ניר דוד תהא רשאית להפסיק את השהייה באתר לאורח שלא יעמוד בדרישות תקנון זה ו/או חלקן וזאת ללא מתן פיצוי כלשהו לאורח.

17. אירוח כפרי ניר דוד רשאית לשנות את תקנון האתר מעת לעת בלי למסור על כך הודעה מראש למשתמש. אירוח כפרי ניר דוד תפרסם באתר את התנאים החדשים ותחילת תוקפם תהיה מועד פרסומם.

18. אין האירוח הכפרי אחראי על שמירת רכושכם בעת שהותכם בו, אנא שימרו עליו.

השירותים הבאים בלבד כלולים באירוח על בסיס BB:

1. לינה וארוחת בוקר על בסיס מספר האנשים המצוין בהזמנה
2. שימוש בבריכת השחייה המחוממת ובחדר הכושר בשעות פתיחתם
3. כניסה חופשית לגן השלושה
4. דייג בנחל במקום המותר באמצעות חכות פרטיות.

רישום הזמנה מקוונת

1. אמצעי הרכישה: הליך הרכישה באמצעות האתר יבוצע באמצעות כרטיס אשראי.

2. בעת ביצוע רכישת השירותים באמצעות האתר וביצוע ההזמנה כמפורט להלן, יידרש המשתמש להזין במערכת פרטים אישיים (להלן - "פרטי הרכישה"). בעלי האתר ו/או מי ממפעיליו ו/או מי מבעליו ו/או מי ממנהליו ו/או מי מטעמם אינם אחראים לטעות הנעשית על ידי הרוכש בהקלדת פרטי הרכישה, לרבות טעות בכל שירות שיוזמן דרך האתר. אירוח כפרי ניר דוד לא תישא באחריות כלשהי למקרה שבו פרטי הרכישה לא יקלטו במערכת ו/או לכל בעיה טכנית ו/או אחרת המונעת מהמשתמש לרכוש שירותים באמצעות האתר.

3. הקשת פרטי רכישה כוזבים הינם עבירה פלילית ויינקטו כנגד מקישי פרטים כוזבים צעדים משפטיים, לרבות תביעות נזיקין בגין נזקים שעלולים להיגרם לאתר, למפעיליו ו/או מי מבעליו ו/או מי ממנהליו ו/או מי מטעמם.

4. אירוח כפרי ניר דוד תמנע ככל האפשר ממסירת פרטיו האישיים של המשתמש לצדדים שלישיים, אלא אם כן היא תהיה מחויבת לעשות כן על פי צו שיפוטי או אם תעמוד בפני איום שינקטו כנגדה צעדים משפטיים (פליליים או אזרחיים) בגין פעולות שביצע המשתמש באתר אירוח כפרי ניר דוד. במקרה זה רשאית אירוח כפרי ניר דוד למסור את פרטי המשתמש לצד הטוען כי נפגע מהמשתמש או בהתאם להוראות הצו השיפוטי.

5. המשתמש מצהיר כי הוא מודע לכך שעם הזנת פרטי הרכישה הוא ייכלל במאגר המידע של אירוח כפרי ניר דוד. אירוח כפרי ניר דוד תהא רשאית להשתמש בפרטי הרכישה לצורך שיפור השירותים שהיא מציעה למשתמש באתר וכן ליצירת קשר עם המשתמש באמצעות דואר רגיל, דואר אלקטרוני וכן בל אמצעי תקשורת אחר והתאמת האתר לצרכיו והעדפותיו האישיות. אירוח כפרי ניר דוד לא תעביר לגורמים נוספים, מלבד האמור בסעיף 4.5 לעיל, מידע שעלול לזהות את המשתמש באופן אישי, למבלי לקבל את אישור המשתמש לכך מראש ובכתב.

6. הזמנה תתבצע באתר באמצעות כרטיס האשראי. לאחר הזנת פרטי כרטיס האשראי תשלח אל כתובת הדואר האלקטרוני של המשתמש הודעה על אישור קליטת ההזמנה. הודעה זו יש להדפיס ולהביא לדלפק הקבלה באירוח כפרי ניר דוד, לשם אישור על ביצוע ההזמנה.
למען הסר ספק, ביצוע הזמנה הוא על בסיס מקום פנוי בלבד ואישורה יתבצע לאחר שנציג אירוח כפרי ניר דוד חזר למשתמש ואישר את הזמנתו, ללא אישור אין ההזמנה מחייבת את אירוח כפרי ניר דוד.

7. המחירים הנקובים באתר הם בשקלים חדשים וכוללים מע"מ.

8. אירוח כפרי ניר דוד רשאי לשנות בכל עת את תנאי קבלת ההזמנות ומחירי הלינות אך הזמנה שכבר בוצעה ואושרה יכובד מחירה.

ביטול עסקה :
1. התנאים הרשומים מטה מעוגנים בדיני הגנת הצרכן ואלו התנאים שנפעל על פיהם, במידה וחס וחלילה תרצה/י לבטל הזמנתך.

2. הזכות לבטל : אם מכל טעם שהוא, תהא מעוניין לבטל את ההזמנה, תוכל לעשות כן בתוך 14 ימי עסקים מיום ביצוע ההזמנה או מיום קבלת מסמך גלוי (לפי המאוחר מביניהם), ובלבד שהביטול ייעשה יותר מ-7 ימי עסקים קודם למועד מימוש ההזמנה.

3. גביית דמי ביטול : במקרה כזה תושב לך בתוך 7 ימים מלוא התמורה ששולמה ובאותו האופן בו שולמה, בקיזוז דמי ביטול בסך 5% משווי העסקה או בקיזוז 100 ₪, לפי הנמוך מביניהם.

4. אופן הביטול : מובהר בזאת כי הודעת ביטול תקפה הינה הודעה שניתנה בכתב בלבד, והודעת ביטול בעל פה לא תיחשב. את הודעת הביטול ניתן להעביר באמצעות פקס, לפקס שמספרו 046488772 או באמצעות אי מייל לכתובת דוא"לash@nirdavid.org או באמצעות מכתב לכתובת אירוח כפרי ניר דוד, מיקוד 10803. אירוח כפרי ניר דוד יאשר בכתב את קבלת הודעת הביטול. במידה ויום קבלת ההודעה הינו יום שבתון בארץ יחשב יום הביטול מיום העבודה הראשון שלאחריו.

5. ביטול בחריגה מהמועדים הקבועים בחוק: במקרה של ביטול אחרי יותר מ-14 יום ממועד ביצוע ההזמנה ו/או פחות מ- 7 ימי עסקים למועד מימוש ההזמנה, יחולו הכללים הבאים:

א. בביטול עד 30 יום קודם למימוש ההזמנה: יגבו דמי ביטול בשיעור של 10% מערך ההזמנה

ב. בביטול עד 72 שעות קודם למועד מימוש ההזמנה: יגבו דמי ביטול של 30% מערך ההזמנה

ג. בביטול עד 48 שעות קודם למועד מימוש ההזמנה: יגבו דמי ביטול של 50% מערך ההזמנה.

ד. בביטול של 24 שעות ופחות קודם למימוש ההזמנה: יגבו דמי ביטול של 100% מערך ההזמנה.

גם במקרה הנזכר בסעיף 6 לעיל, השבת התמורה, בקיזוז דמי הביטול הנזכרים לעיל, תיעשה בתוך 7 ימים ממועד הגשת הודעת הביטול בכתב ובאותו אופן בו התבצע התשלום.
6. אירוח כפרי ניר דוד רשאית לסגור את האתר ולשנות מעת לעת את מבנהו, תוכנו, מראהו, היקפם וזמינותם של השירותים והתכנים הניתנים בו, וכל היבט אחר הכרוך באתר ותפעולו והכל ללא צורך להודיע למשתמש על כך מראש. המשתמש מצהיר כי לא תהא לו כל טענה ו/או תביעה ו/או דרישה כלפי אירוח כפרי ניר דוד בקשר לכך.

פרטים נוספים על אתר האירוח הכפרי ניתן למצוא באתר אינטרנט זה . ברצוננו להדגיש :

1. המשתמש מצהיר, מאשר ומסכים כי המידע המוצג באתר ו/או כל חלק ממנו הינו רכושו הבלעדי של אירוח כפרי ניר דוד, וכי לאירוח כפרי ניר דוד שמורות כל זכויות היוצרים במידע ו/או כל חלק ממנו.

2. המשתמש מתחייב להשתמש במידע לשימושו האישי בלבד. המשתמש מתחייב שלא להעתיק, לצלם, להדפיס, לשכפל, להפיץ, למכור, לשדר או לפרסם את המידע באתר, ו/או חלק ממנו ללא הסכמה מראש ובכתב של אירוח כפרי ניר דוד, למעט לצורך שימוש אישי בלתי מסחרי במידע.

3. המשתמש מצהיר מאשר ומסכים כי הלוגו והסימנים המסחריים המוצגים באתר שייכים לאירוח כפרי ניר דוד. כל הזכויות באתר ללא יוצא מן הכלל, שמורות באופן בלעדי לאירוח כפרי ניר דוד.

4. המשתמש מצהיר בזאת, כי הוא יודע שהשימוש באתר האינטרנט עלול להיות כרוך בסיכונים וכי הוא אחראי באופן בלעדי ומלא לכל שימוש שיעשה באתר ו/או במידע. המידע הינו לשימושו האישי של המשתמש בלבד והשימוש בו, לרבות כל הסתמכות עליו, הינם על אחריותו הבלעדית של המשתמש.

5. המשתמש מצהיר כי הוא מודע לכך שהתמונות המוצגות באתר הינן לצורך המחשה בלבד, וכי ייתכנו שינויים בין התמונות לבין מראה אתר האירוח במציאות.

6. המידע מוצג באתר כפי שהוא ("as is"). אירוח כפרי ניר דוד אינה אחראית להתאמת המידע לצרכי המשתמש ואינה אחראית כלפי המשתמש בשל אי יכולתו לעשות שימוש במידע מסיבה כלשהי. המשתמש לבדו ישא באחריות לאופן בו הינו עושה שימוש במידע.

7. אירוח כפרי ניר דוד עושה הכל כדי שהמידע באתר יהיה נכון ומדויק ככל שניתן, אולם המידע אינו מתיימר להוות ניתוח מלא או מפורט של כלל הנושאים המפורטים בו. המידע הינו חלקי וכללי בלבד. אירוח כפרי ניר דוד לא תשא בכל אחריות לגבי טעות במידע המוצג באתר.

8. אירוח כפרי ניר דוד לא תהיה אחראית בגין כל נזק, אי נוחות, הפסד, הוצאה או עוגמת נפש, העלולים להיגרם למשתמש או לרכושו או לכל צד שלישי, במישרין או בעקיפין, עקב הכניסה לאתר והשימוש בתכני האתר ו/או בקשר עם המידע, לרבות, ומבלי לפגוע בכלליות האמור לעיל, כתוצאה מהמפורט להלן:

א. עיכוב בקבלת המידע כתוצאה מעומסים בקווי תקשורת.

ב. שיבוש לרבות השמטה, שגיאה, אי דיוק או עדכניות המידע כתוצאה משיבוש ו/או מתקלה באמצעי תקשורת, חומרה, או התוכנה במערכות המחשב של המשתמש, אירוח כפרי ניר דוד או מכל סיבה אחרת.

ג. חשיפה וגילוי מידע על המשתמש לצד ג' כלשהו כתוצאה משימוש המשתמש באתר אירוח כפרי ניר דוד ו/או מכניסתו אליו ו/או באמצעי אבטחת המידע של המשתמש.

9. אירוח כפרי ניר דוד לא תישא באחריות לפעילות בלתי חוקית על ידי משתמש כל שהוא באתר או כל גורם אחר שאינו בשליטתה.

10. אירוח כפרי ניר דוד לא תישא באחריות לשינויים שנעשו במידע לא על ידה.

11. אירוח כפרי ניר דוד אינה אחראית לטעות שתעשה על ידי המשתמש בהקלדת פרטי ההזמנה, לרבות טעות בתאריך, גיל ו/או מספר המתארחים, מספר חדרים וכל שירות אחר המוזמן דרך האתר

12. לנוחיות המשתמש באתר אירוח כפרי ניר דוד, עשוי האתר להכיל מעת לעת קישורים (לינקים) לאתרים אחרים ברשת האינטרנט. אירוח כפרי ניר דוד אינה נושאת באחריות למידע המופיע באתרים המקושרים, לתוקפם וחוקיותם. אירוח כפרי ניר דוד אינה אחראית לכל נזק, עקיף או ישיר, שיגרם למשתמש ו/או לרכושו, כתוצאה משימוש או הסתמכות על המידע ו/או התכנים המופיעים באתרים אליהם יגיע המשתמש באמצעות או דרך שימוש בקישורים הקיימים באתר אירוח כפרי ניר דוד.

13. אירוח כפרי ניר דוד רשאית לסגור את האתר ולשנות מעת לעת את מבנהו, תוכנו, מראהו, היקפם וזמינותם של השירותים והתכנים הניתנים בו, וכל היבט אחר הכרוך באתר ותפעולו והכל ללא צורך להודיע למשתמש על כך מראש. המשתמש מצהיר כי
לא תהא לו כל טענה ו/או תביעה ו/או דרישה כלפי אירוח כפרי ניר דוד בקשר לכך.

ברוכים הבאים כאורחינו
צאתכם לשלום כידידינו.שעת כניסה: 15:00
שעת עזיבה: 11:00
שעת עזיבה בשבת: 18.00
נגישות: חדר מותאם לנכים לא
מקבלים חיות מחמד: לא
כשרות: כשר
ארוחת בוקר: כפרית עשירה
אמצעי תשלום: מזומן  

נהלים ומדיניות המקום על מנת שנוכל להעניק חווית אירוח נעימה לכלל אורחינו אנו מקפידים על הכללים הבאים :

1. שעת קבלת הבקתות 15:00
2. שעת עזיבה – ימים א' – ה' עד 11:00, יום שישי וערבי חג עד 10:00 שבת עד 18:00

3. אמצעי תשלום – מזומן או אשראי בלבד (עד שלושה תשלומים ללא ריבית)

4. תינוק הוא מי שגילו פחות משנתיים, מעל גיל זה חובת תשלום לכולם

5. בסופי שבוע חגים וחופשים מינימום 2 לילות, אלא אם כן נקבע אחרת

6. סביר שאחדים מאורחינו אינם אוהבים חיות מחמד מכל סוג וגודל לכן השאירו אותן בבית

7. העישון בבקתות אסור

8. סידרנו עבורכם פינות מנגל מיוחדות , עשיית מנגל אפשרית אך ורק בפינות אלה

9. אין לבשל, למנגל ולטגן בתוך הבקתות

10. אין מציל בנחל ועל כן הרחצה בו אסורה, הרחצה אפשרית בבריכת השחייה שלנו ובגן השלושה ללא תוספת תשלום בשעות הפתיחה של מקומות אלה

11. מגבות מחכות לכם בבריכת השחיה, אין להוציא מגבות מהבקתות, לגן השלושה יש להיעזר במגבות מהבית.

12. על מנת לאפשר מנוחה ובילוי לכלל אורחינו נהוגות אצלנו שעות שקט:
אין להשמיע מוזיקה או להרעיש מחוץ לבקתות בין השעות 23:00 ל 07:00 .

13. ממערב וממזרח לאתר האירוח שלנו שוכנים בתי החברים. כל הרכוש שבתוכם או בסביבתם, בחצרות ובמדשאות כולל עצי הפרי הינו רכוש פרטי ואסור בשימוש אורחי הבקתות.

14. הדייג מותר אך ורק באזור הנחל שמול הבקתות, על מנת למנוע אי נעימויות, אנא בקש הסבר מדוייק במשרד הקבלה.

15. האירוח הכפרי וכל שירותיו הנלווים מיועדים לאורחי האירוח בלבד, אין להזמין אורחים, לא לאתר האירוח עצמו ולא לכל השירותים שהוא מעניק לאורחיו בין אם בחינם ובין אם באמצעות הטבה כזאת או אחרת.

16. אירוח כפרי ניר דוד תהא רשאית להפסיק את השהייה באתר לאורח שלא יעמוד בדרישות תקנון זה ו/או חלקן וזאת ללא מתן פיצוי כלשהו לאורח.

17. אירוח כפרי ניר דוד רשאית לשנות את תקנון האתר מעת לעת בלי למסור על כך הודעה מראש למשתמש. אירוח כפרי ניר דוד תפרסם באתר את התנאים החדשים ותחילת תוקפם תהיה מועד פרסומם.

18. אין האירוח הכפרי אחראי על שמירת רכושכם בעת שהותכם בו, אנא שימרו עליו.

השירותים הבאים בלבד כלולים באירוח על בסיס BB:

1. לינה וארוחת בוקר על בסיס מספר האנשים המצוין בהזמנה
2. שימוש בבריכת השחייה המחוממת ובחדר הכושר בשעות פתיחתם
3. כניסה חופשית לגן השלושה
4. דייג בנחל במקום המותר באמצעות חכות פרטיות.

רישום הזמנה מקוונת

1. אמצעי הרכישה: הליך הרכישה באמצעות האתר יבוצע באמצעות כרטיס אשראי.

2. בעת ביצוע רכישת השירותים באמצעות האתר וביצוע ההזמנה כמפורט להלן, יידרש המשתמש להזין במערכת פרטים אישיים (להלן - "פרטי הרכישה"). בעלי האתר ו/או מי ממפעיליו ו/או מי מבעליו ו/או מי ממנהליו ו/או מי מטעמם אינם אחראים לטעות הנעשית על ידי הרוכש בהקלדת פרטי הרכישה, לרבות טעות בכל שירות שיוזמן דרך האתר. אירוח כפרי ניר דוד לא תישא באחריות כלשהי למקרה שבו פרטי הרכישה לא יקלטו במערכת ו/או לכל בעיה טכנית ו/או אחרת המונעת מהמשתמש לרכוש שירותים באמצעות האתר.

3. הקשת פרטי רכישה כוזבים הינם עבירה פלילית ויינקטו כנגד מקישי פרטים כוזבים צעדים משפטיים, לרבות תביעות נזיקין בגין נזקים שעלולים להיגרם לאתר, למפעיליו ו/או מי מבעליו ו/או מי ממנהליו ו/או מי מטעמם.

4. אירוח כפרי ניר דוד תמנע ככל האפשר ממסירת פרטיו האישיים של המשתמש לצדדים שלישיים, אלא אם כן היא תהיה מחויבת לעשות כן על פי צו שיפוטי או אם תעמוד בפני איום שינקטו כנגדה צעדים משפטיים (פליליים או אזרחיים) בגין פעולות שביצע המשתמש באתר אירוח כפרי ניר דוד. במקרה זה רשאית אירוח כפרי ניר דוד למסור את פרטי המשתמש לצד הטוען כי נפגע מהמשתמש או בהתאם להוראות הצו השיפוטי.

5. המשתמש מצהיר כי הוא מודע לכך שעם הזנת פרטי הרכישה הוא ייכלל במאגר המידע של אירוח כפרי ניר דוד. אירוח כפרי ניר דוד תהא רשאית להשתמש בפרטי הרכישה לצורך שיפור השירותים שהיא מציעה למשתמש באתר וכן ליצירת קשר עם המשתמש באמצעות דואר רגיל, דואר אלקטרוני וכן בל אמצעי תקשורת אחר והתאמת האתר לצרכיו והעדפותיו האישיות. אירוח כפרי ניר דוד לא תעביר לגורמים נוספים, מלבד האמור בסעיף 4.5 לעיל, מידע שעלול לזהות את המשתמש באופן אישי, למבלי לקבל את אישור המשתמש לכך מראש ובכתב.

6. הזמנה תתבצע באתר באמצעות כרטיס האשראי. לאחר הזנת פרטי כרטיס האשראי תשלח אל כתובת הדואר האלקטרוני של המשתמש הודעה על אישור קליטת ההזמנה. הודעה זו יש להדפיס ולהביא לדלפק הקבלה באירוח כפרי ניר דוד, לשם אישור על ביצוע ההזמנה.
למען הסר ספק, ביצוע הזמנה הוא על בסיס מקום פנוי בלבד ואישורה יתבצע לאחר שנציג אירוח כפרי ניר דוד חזר למשתמש ואישר את הזמנתו, ללא אישור אין ההזמנה מחייבת את אירוח כפרי ניר דוד.

7. המחירים הנקובים באתר הם בשקלים חדשים וכוללים מע"מ.

8. אירוח כפרי ניר דוד רשאי לשנות בכל עת את תנאי קבלת ההזמנות ומחירי הלינות אך הזמנה שכבר בוצעה ואושרה יכובד מחירה.

ביטול עסקה :
1. התנאים הרשומים מטה מעוגנים בדיני הגנת הצרכן ואלו התנאים שנפעל על פיהם, במידה וחס וחלילה תרצה/י לבטל הזמנתך.

2. הזכות לבטל : אם מכל טעם שהוא, תהא מעוניין לבטל את ההזמנה, תוכל לעשות כן בתוך 14 ימי עסקים מיום ביצוע ההזמנה או מיום קבלת מסמך גלוי (לפי המאוחר מביניהם), ובלבד שהביטול ייעשה יותר מ-7 ימי עסקים קודם למועד מימוש ההזמנה.

3. גביית דמי ביטול : במקרה כזה תושב לך בתוך 7 ימים מלוא התמורה ששולמה ובאותו האופן בו שולמה, בקיזוז דמי ביטול בסך 5% משווי העסקה או בקיזוז 100 ₪, לפי הנמוך מביניהם.

4. אופן הביטול : מובהר בזאת כי הודעת ביטול תקפה הינה הודעה שניתנה בכתב בלבד, והודעת ביטול בעל פה לא תיחשב. את הודעת הביטול ניתן להעביר באמצעות פקס, לפקס שמספרו 046488772 או באמצעות אי מייל לכתובת דוא"לash@nirdavid.org או באמצעות מכתב לכתובת אירוח כפרי ניר דוד, מיקוד 10803. אירוח כפרי ניר דוד יאשר בכתב את קבלת הודעת הביטול. במידה ויום קבלת ההודעה הינו יום שבתון בארץ יחשב יום הביטול מיום העבודה הראשון שלאחריו.

5. ביטול בחריגה מהמועדים הקבועים בחוק: במקרה של ביטול אחרי יותר מ-14 יום ממועד ביצוע ההזמנה ו/או פחות מ- 7 ימי עסקים למועד מימוש ההזמנה, יחולו הכללים הבאים:

א. בביטול עד 30 יום קודם למימוש ההזמנה: יגבו דמי ביטול בשיעור של 10% מערך ההזמנה

ב. בביטול עד 72 שעות קודם למועד מימוש ההזמנה: יגבו דמי ביטול של 30% מערך ההזמנה

ג. בביטול עד 48 שעות קודם למועד מימוש ההזמנה: יגבו דמי ביטול של 50% מערך ההזמנה.

ד. בביטול של 24 שעות ופחות קודם למימוש ההזמנה: יגבו דמי ביטול של 100% מערך ההזמנה.

גם במקרה הנזכר בסעיף 6 לעיל, השבת התמורה, בקיזוז דמי הביטול הנזכרים לעיל, תיעשה בתוך 7 ימים ממועד הגשת הודעת הביטול בכתב ובאותו אופן בו התבצע התשלום.
6. אירוח כפרי ניר דוד רשאית לסגור את האתר ולשנות מעת לעת את מבנהו, תוכנו, מראהו, היקפם וזמינותם של השירותים והתכנים הניתנים בו, וכל היבט אחר הכרוך באתר ותפעולו והכל ללא צורך להודיע למשתמש על כך מראש. המשתמש מצהיר כי לא תהא לו כל טענה ו/או תביעה ו/או דרישה כלפי אירוח כפרי ניר דוד בקשר לכך.

פרטים נוספים על אתר האירוח הכפרי ניתן למצוא באתר אינטרנט זה . ברצוננו להדגיש :

1. המשתמש מצהיר, מאשר ומסכים כי המידע המוצג באתר ו/או כל חלק ממנו הינו רכושו הבלעדי של אירוח כפרי ניר דוד, וכי לאירוח כפרי ניר דוד שמורות כל זכויות היוצרים במידע ו/או כל חלק ממנו.

2. המשתמש מתחייב להשתמש במידע לשימושו האישי בלבד. המשתמש מתחייב שלא להעתיק, לצלם, להדפיס, לשכפל, להפיץ, למכור, לשדר או לפרסם את המידע באתר, ו/או חלק ממנו ללא הסכמה מראש ובכתב של אירוח כפרי ניר דוד, למעט לצורך שימוש אישי בלתי מסחרי במידע.

3. המשתמש מצהיר מאשר ומסכים כי הלוגו והסימנים המסחריים המוצגים באתר שייכים לאירוח כפרי ניר דוד. כל הזכויות באתר ללא יוצא מן הכלל, שמורות באופן בלעדי לאירוח כפרי ניר דוד.

4. המשתמש מצהיר בזאת, כי הוא יודע שהשימוש באתר האינטרנט עלול להיות כרוך בסיכונים וכי הוא אחראי באופן בלעדי ומלא לכל שימוש שיעשה באתר ו/או במידע. המידע הינו לשימושו האישי של המשתמש בלבד והשימוש בו, לרבות כל הסתמכות עליו, הינם על אחריותו הבלעדית של המשתמש.

5. המשתמש מצהיר כי הוא מודע לכך שהתמונות המוצגות באתר הינן לצורך המחשה בלבד, וכי ייתכנו שינויים בין התמונות לבין מראה אתר האירוח במציאות.

6. המידע מוצג באתר כפי שהוא ("as is"). אירוח כפרי ניר דוד אינה אחראית להתאמת המידע לצרכי המשתמש ואינה אחראית כלפי המשתמש בשל אי יכולתו לעשות שימוש במידע מסיבה כלשהי. המשתמש לבדו ישא באחריות לאופן בו הינו עושה שימוש במידע.

7. אירוח כפרי ניר דוד עושה הכל כדי שהמידע באתר יהיה נכון ומדויק ככל שניתן, אולם המידע אינו מתיימר להוות ניתוח מלא או מפורט של כלל הנושאים המפורטים בו. המידע הינו חלקי וכללי בלבד. אירוח כפרי ניר דוד לא תשא בכל אחריות לגבי טעות במידע המוצג באתר.

8. אירוח כפרי ניר דוד לא תהיה אחראית בגין כל נזק, אי נוחות, הפסד, הוצאה או עוגמת נפש, העלולים להיגרם למשתמש או לרכושו או לכל צד שלישי, במישרין או בעקיפין, עקב הכניסה לאתר והשימוש בתכני האתר ו/או בקשר עם המידע, לרבות, ומבלי לפגוע בכלליות האמור לעיל, כתוצאה מהמפורט להלן:

א. עיכוב בקבלת המידע כתוצאה מעומסים בקווי תקשורת.

ב. שיבוש לרבות השמטה, שגיאה, אי דיוק או עדכניות המידע כתוצאה משיבוש ו/או מתקלה באמצעי תקשורת, חומרה, או התוכנה במערכות המחשב של המשתמש, אירוח כפרי ניר דוד או מכל סיבה אחרת.

ג. חשיפה וגילוי מידע על המשתמש לצד ג' כלשהו כתוצאה משימוש המשתמש באתר אירוח כפרי ניר דוד ו/או מכניסתו אליו ו/או באמצעי אבטחת המידע של המשתמש.

9. אירוח כפרי ניר דוד לא תישא באחריות לפעילות בלתי חוקית על ידי משתמש כל שהוא באתר או כל גורם אחר שאינו בשליטתה.

10. אירוח כפרי ניר דוד לא תישא באחריות לשינויים שנעשו במידע לא על ידה.

11. אירוח כפרי ניר דוד אינה אחראית לטעות שתעשה על ידי המשתמש בהקלדת פרטי ההזמנה, לרבות טעות בתאריך, גיל ו/או מספר המתארחים, מספר חדרים וכל שירות אחר המוזמן דרך האתר

12. לנוחיות המשתמש באתר אירוח כפרי ניר דוד, עשוי האתר להכיל מעת לעת קישורים (לינקים) לאתרים אחרים ברשת האינטרנט. אירוח כפרי ניר דוד אינה נושאת באחריות למידע המופיע באתרים המקושרים, לתוקפם וחוקיותם. אירוח כפרי ניר דוד אינה אחראית לכל נזק, עקיף או ישיר, שיגרם למשתמש ו/או לרכושו, כתוצאה משימוש או הסתמכות על המידע ו/או התכנים המופיעים באתרים אליהם יגיע המשתמש באמצעות או דרך שימוש בקישורים הקיימים באתר אירוח כפרי ניר דוד.

13. אירוח כפרי ניר דוד רשאית לסגור את האתר ולשנות מעת לעת את מבנהו, תוכנו, מראהו, היקפם וזמינותם של השירותים והתכנים הניתנים בו, וכל היבט אחר הכרוך באתר ותפעולו והכל ללא צורך להודיע למשתמש על כך מראש. המשתמש מצהיר כי
לא תהא לו כל טענה ו/או תביעה ו/או דרישה כלפי אירוח כפרי ניר דוד בקשר לכך.

ברוכים הבאים כאורחינו
צאתכם לשלום כידידינו.

נגישות / חדר מותאם לנכים: לא
מקבלים חיות מחמד: לא


חוות דעת

לתשומת לבך: אתר צימר לא מפרסם ביקורות גולשים אלא המלצות בלבד. חוות הדעת נכתבות ע"י הגולשים, ואין אתר צימר לוקח אחריות על תוכנן.

כתיבת חוות דעת על צימר אירוח כפרי ניר דוד

חובה למלא את כל השדות

* דירוג הניקיון:
* איכות השירות:
* התאמה האתר למציאות:
* תמורה הולמת למחיר:
* דירוג כולל:

לידיעתך: אנו שומרים על פרטיותך. כתובת הדוא"ל ומספר הטלפון שלך לא יפורסמו באתר. פרסום חוות הדעת יאושר רק לאחר אימות של החברה. לחברה יש את הזכות שלא לפרסם חוות דעת, ו/או לבצע שינויים בעריכה. מסיבות משפטיות, החברה תפרסם המלצות בלבד; ביקורות יועברו לטיפול ישיר של החברה מול המפרסמים.

X סגירה
user
star star star star star
חוות הדעת שלי
ארוח מושלם. תודה על השרות הנפלא על ההקשבה וההבנה, כל מה שביקשנו נענה בחיוב ובמהירות
נורית בן חורין, 27/3/2022
user
star star star star star
המלצה
המלצה
סטפן שפובלוב, 1/12/2020
user
star star star star star
המלצה חמה
מקום מקסים
נקי גדול ומסודר
מאים מקסימה ממש
אילנית לוי, 3/9/2020
user
star star star star star
המלצה
לרגל יום הולדתי שהינו בחופשה מדהימה בקבוץ
כדאי לשפר להעמיד לאורחים קלנועית על מנת להגיע לבריכה. ליידע את האורחים שאין הרבה עמדות מנגל.
סה"כ חופשה טובה, נחזור שוב
אורית גרנות, 20/7/2020
user
star star star star star
המלצה
מקום מהמם שירות מצויין ארוחת הבוקר מלאה ומספקת אין ספק שנחזור לשם
רוני שפיר, 12/7/2020
user
star star star star star
המלצה
תודה רבה רבה על האירוח. הבקתה ממש מושקעת, נקיה ונעימה. האוכל מגוון טעים ואיכותי. הסביבה הפורחת משרה תחושה של גן קסום, והפינוק עם חלוקי רחצה ונעלי בית ממש הפתיע אותנו. תבורכו על העשייה ותשומת הלב למתארחים.
דן ודליה אלון, 12/1/2020
user
star star star star star
אירוח מושלם
בתאריך 19.11.15 התארחנו בצימרים של ניר דוד 6 משפחות. רציתי להודות לצוות על האירוח המושלם, השירות האדיב והיחס החם. הבקתות מאוד נקיות, מאובזרות היטב,הנוף מושלם.
ארוחת בוקר מגוונת,טריה מאוד בנוף פסטורלי.
תודה על הכל.
אולה שאלתיאל, 26/11/2015
user
star star star star star
המלצה
היינו באוגוסט 2013. היה מדהים. השירות ברמה אירופאית. האוכלוסיה נעימה ומתחשבת. המקום מתאים לילדים כמו כפפה ליד. כל כך נהנינו שנחזור כל שנה
קרינה שחר, 27/3/2014
user
star star star star star
סופ
אחד הקשיים שיש לנו כמשפחה בעלת 4 ילדים היא למצוא מקום מתאים שיאכלס את כל המשפחה. כשהגענו לצימר מצאנו מענה ל 2 תינוקות ועוד 2 ילדים, מאושרים לגלות את הגקוזי ואת חדרם בגלריה. בנוסף לזה בעלי טבעוני כך שגם למצוא מענה הולם לארוחות אין זו משימה פשוטה, וגם כאן הוא מצא ארוחת בוקר עשירה שהשביעה אותו. אין לתאר את האדיבות, האכפתיות, אבזור החדרים והאטרקציות באזור. בקיצור מומלץ ביותר בעיקר כחופשה משפחתית.
נורית קופולוביץ-חדד, 18/1/2014
user
star star star star star
מקסים!
היה מקסים,מדהים, חלומי! נחזור שוב בחופשת הפסח עם הילדים!
סימונה, 13/1/2014
user
star star star star star
בילוי מדהים
אחד הצימרים המעולים.מקום שקט ושונה מכל מקום אחר.אתרי בילוי כייפים קרובים לקיבוץ.הילדים נהנו להאכיל את הדגים והברווזים אחרי ארוחת הבוקר שהיא בעצמה עשירה. הבקתה שהתארחנו בה הייתה נעימה ונוחה.
יש אפשרות להכנס לחדר אוכל של הקיבוץ בתשלום סימלי (ארוחת צהריים).
מומלץ בחום
יעקב גדיאן, 13/8/2013
user
star star star star star
נופש
מקום קסום,מלא פעילויות,האירוח מושלם הצוות אדיב ונדיב, מאוד נהננו ונשוב בטוח.
רבקה נרדי, 20/5/2013
user
star star star star star
גן עדן
הייתי ביום ראשון עד שני בצימר זוגי בניר דוד,
אני חייבת לציין שהצימר מושלם, שירות מעל ומעבר, והיחס של האנשים בקיבוץ אל האורחים מדהים !
האוכל בארוחת בוקר היה מאוד טעים, החדר היה נקי ברמה אחרת וגם מרווח, המסג'יסתית הייתה מקסימה ובכללי הקיבוץ שמור היטב ומטופח מאוד.

מומלץ בחום :)
טל נעים, 24/12/2012
user
star star star star star
תודה ענקית
התארחנו אצלכם מראשון עד חמישי, היינו בבקתה משפחתית, אני חייבת לציין שאתם אנשים מדהימים, עם הרבה סובלנות, אדיבות וסבירות פנים. הבקתה יפה ונקיה, ארוחת הבוקר עשירה, והמקום...אין מילים בפי לתאר .
אנחנו נחשוב אליכם בהקדם.
תודה גדולה.
תמי יצחקי, 30/7/2012
user
star star star star star
המלצה חמה מאוד!!
היינו אצלכם בסופ"ש האחרון עם תינוק בן שנה ותשעה חודשים ונהננו ממש מעבר למצופה! הבקתה נוחה מאוד ומפנקת, המקום נקי,שקט ומשרה אוירה מדהימה לחופשה מקסימה משפחתית!! ביקרנו באטרקציות שבסביבה ומאוד נהננו! ארוחת הבוקר שעל שפת הנחל והאכלת הדגים -הם חוויות בפני עצמן! ההליכה לחד"א ממש כיפית, טובלת בירוק, בנוף מדהים ובאנשים חמימים ומקסימים! תהיו בטוחים שנחזור ונמליץ עליכם גם לחברים!! תודה מקרב לב :-)
יעל נגבי, 11/3/2012
user
star star star star star
תודה
למאיה, רינה ולכל היתר שאינני יודעת את שמותיהם אך בודאי שותפים מלאים להצלחה - הנאה, חזרנו אתמול מסופ"ש אצלכם (פעם שנייה שלנו) ומאד מאד נהנינו - היינו 6 בקתות גילים שונים וכולם כולם מאד מאד נהנו, שדרגתם את הבקתות, חשבתם על כל פרט,א.הבוקר נהדרת, תודה לכולכם, אנחנו עוד נשוב......
חימי כספי
חימי כספי כספי, 4/12/2011
user
star star star star star
שבחים ותודה
לרחלי! ברצוננו להודותת ולהביע את הערכתנו על קבלת הפנים החמה!נהנינו מאוד מן הארוח בצימר בערב חג העצמאות.מן האוירה האסתטיקה הנוחיות שמנו לב לפרטי תשומת הלב -החל מהיין העוגה התמונות היפות של אלי כרמל - בכול מורגשות תשומת לב ואהבה.כל הכבוד!!! ויש לציין את ארוחת הבוקר המושקעת והמגוונת. והזוג ידיד - כשמו כן הוא.! תודה ולהתראות שוב בשנה הבאה. ערה ויענקלה מן.
ערה מן אשכנזי, 16/5/2011
user
star star star star star
טיול שלא נשכח
אחד המקומות היפים מבין הקיבוצים והצימירים בצפון ,מקום מעלף מלא פעילויות באזור טיול שלא נשכח , לא רצינו שיגמר נסענו מלא חברים ואנו מתכוונים לחזור לסיבוב שני במהירות .
מיטל מיטל, 6/3/2011
user
star star star star star
החופשה הטובה ביותר
לא יאומן שקיים מקום כזה נפלא, גן עדן זה שם..הכל נהדר האוכל נפלא לא ניתן לבקש יותר..כל הכבוד ..מחכים כבר לנופש הבא
מיכאל כהן, 12/11/2010
user
star star star star star
באתי, ראיתי, ניצחתם !!!
בחודשים האחרונים הזדמן לי להתארח באיזור ...
רעייתי היקרה, עובדת בכירה במשרד החקלאות, הציעה לי לבקר "בקיבוץ אותו חוצה נחל..." וזאת תוך ידיעה ברורה שאפול ברשת קיסמו של המקום.

ואכן , טעמו המשכר של המקום הביאה להחלטתנו כי זה המקום בו נרצה לטעום טעימה ראשונית מנקודת החן הזו עם נכדינו תוך ידיעה יהיה זה טעמו של שיקוי האהבה...

ג'קי ויהודית , 4/9/2010
user
star star star star star
תענוג של חופשה
חגגנו את ליל הסדר וחול המועד פסח, היה נפלא! מקום קסום, אוירה נהדרת, ארוחות בוקר נפלאות על שפת הנחל תוך כדי שהילדים מאכילים את הדגים, אפרים מכין חביתות לפי בקשה אישית, מה עוד אפשר לבקש?? תודה על הכל
מיכל זילברשטי, 7/4/2010
user
star star star star star
הילדים מחכים לפעם הבאה
היה מדהים מומלץ לכל משפחה בישראל!!! שווה כל שקל אנחנו מתכננים כבר את הנופש הבא בניר דוד.
אלינור הרוש, 12/12/2009
user
star star star star star
הכי מדהים שיש...
השמש שם תמיד זורחת , גם בחנוכה שבמרכז מבול...
הילדים אמרו שכייף יותר בצימר מאשר במלון באילת..
השקט והשלווה, היחס המדהים והמקום הקסום גרם לכך שלא רצינו ללכם, אבל אנחנו חוזרים ובגדול עם כל החברים...
סיגל ראובני, 27/8/2009
גילוי נאות
כל המידע בדף זה, (כולל מחירים, מבצעים, תמונות וכו...) נכתב ומעודכן בידי בעל העסק או מי מטעמו. אם נתקלתם בשגיאה או טעות אנא כתבו לנו במייל
אטרקציות באזור
גן גורו פארק אוסטרלי בישראל
אסקייפארק המעיינות
פארק המעיינות
ריינג`רים אחוזת ציפורי
דובדבן חסן
עז עיז - גבינות עיזים
טיסה בכדור פורח Sky Trek
טיסה בכדור פורח - רייז אפ Rize Up
לכל האטרקציות באזור >>

שאלות ותשובות נפוצות על “צימר אירוח כפרי ניר דוד”
יש אינטרנט אלחוטי wi-fi חינם לאורחינו.
המחירים מגוונים ומשתנים בהתאם לעונה, סוג החדר ומספר האורחים. למחירון המלא של "צימר אירוח כפרי ניר דוד", צפו במחירון החדרים.
המידע משתנה מעת לעת. לצפייה בחדרים הפנויים לסופ"ש הקרוב, כולל מחירים והטבות, נא בדקו כעת את זמינות החדרים.
במרחק דקות נסיעה מ"צימר אירוח כפרי ניר דוד" תוכלו למצוא מגוון אטרקציות ומסלולי טיול ברגל וברכב. לצפיה ברשימת האטרקציות באזור, לחצו כאן.
בישוב פועלת מרכולית בכל יום, למעט שבתות וחגים. בצומת הכניסה לישוב יש חנות נוחות בתחנת הדלק, הפועלת כל השבוע.
במרחק דקות נסיעה מצימר אירוח כפרי ניר דוד תוכלו למצוא מגוון אטרקציות ומסלולי טיול ברגל וברכב. לצפיה ברשימת האטרקציות באזור, לחצו כאן.
המידע משתנה מעת לעת. לצפייה בחדרים הפנויים לסופ"ש הקרוב, כולל מחירים והטבות, נא בדקו כעת את זמינות החדרים.
המחירים מגוונים ומשתנים בהתאם לעונה, סוג החדר ומספר האורחים. למחירון המלא של צימר אירוח כפרי ניר דוד צפו במחירון החדרים.
יש אינטרנט אלחוטי wi-fi חינם לאורחינו.
כן, יש בית כנסת בניר דוד.